BİZ KİMİZ ?

Reelmobilya 1999 yılında büyüklerinden alıp daha buyuk ilham katarak şirketi geliştirip daha estetik ve kaliteli mobilyalar üreterek müşterinin beğenisine sunmuştur iddalı olduğumuz en önemli noktamız kişiye özel butik tasarımlar üretip en kısa sürede teslim edip satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamaktır gelişen çağımızda tecrübeli genç elemanlarimizla son sistem makinalarla is ve işletim takibiyle taviz vermeden sektöre yön vermeye devam edicez biz şirket ortak ları olarak bi soz verdik tamamı ahşap en kaliteli malzemelerden tasarladimiz ürünleri en makul fiyatlarla müşterilerimize ulastirmaktir çünkü en değerli dostlarımız musterilerimizdir.


ÜRETİM TESİSİMİZ

İstanbul'da bulunan, 2000m2 kapalı alanda üretim yapan Reel Mobilya 1999 yılından bu yana özgün tasarımı ve üstün kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Yemek odası, yatak odası, oturma grubu ,aksesuar grubu ve tamamlacıyı ürünler olmak üzere beş ana grup altında ve 350' yi aşan çeşidiyle üretim yapmaktadır. Ürünlerimizde kullanıcı ve doğa dostu malzemelerle teknolojik gelişmeleri birleştirerek tercih edilir marka olmayı başarıyoruz.


TASARIM ATÖLYEMİZ

Reel Mobilya’da genç ve dinamik bir ekipten oluşan Tasarım Atölyesi tarafından yaratılan ürünler firmanın estetik, fonksiyonellik, tasarım ve kalite anlayışı ile paralel bir çizgide hayata geçiriliyor. Reel Mobilya’da yaratıcı ekip tarafından çizilen modeller merkez parkında yer alan mühendisler tarafından yapılabilir hale getiriliyor. Uygulama ekibi ve her mağazada yer alan mimarlarla birlikte üretim ekibi en kaliteli ve trend ürünleri ortaya çıkarmak için çaba gösteriyor.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteli ürünü makul fiyata satmanın gayreti içerisinde olan firmamız, aynı zamanda sahip olduğu mağazalardan bağımsız olarak lojistik merkezi sayesinde hızlı ve sistemli bir hizmetinde garantisini vermektedir. Ürünlerini devamlı güncel ve trende uygun olarak özenle seçen firmamız temiz, düzgün bir teşhir anlayışı ile mağazalarında bol çeşitle ve anlaşılabilir bir sunum ilede internet mağazasında siz değerli müşterilerini ağırlamaktan gurur duyar.

MENÜYÜ GİZLE MENÜYÜ GÖSTER Yukarı Çık
Loading